خانه / نگرش درست / کسب درآمد از اینستاگرام با راهکارهای طلایی سایت الگوشو

کسب درآمد از اینستاگرام با راهکارهای طلایی سایت الگوشو

کسب درآمد از اینستاگرام

این روزها شاهد کسب درآمد از اینستاگرام و تلگرام هستیم. درآمد های میلیونی چشم گیری از این شبکه های مجازی به دست می آید. افراد مختلفی به طرق متفاوت از این فرصت استفاده کرده و کسب درآمد میکنند. شاید شما هم به این فکر کرده باشید که: من چگونه می توانم از اینستاگرام پول در بیاورم؟

ما به شما کمک میکنیم.

برای کسب درآمد از اینستاگرام ابتدا باید یک زمینه برای خود انتخاب کنید. به شما پیشنهاد میکنم زمینه ی شما در جهت علاقه ی شما باشد. در این صورت هم پول در می آورید هم از کار خود لذت میبرید.

راه کسب درآمد شما میتواند فروش محصولات یا ارائه خدمات باشد و یا هم میتواند یک پیج آموزشی یا تفریحی محبوب و پربازدید باشد. که در ازای گذاشتن تبلیغات دیگران در پیج خود، درآمد کسب کنید.

افزایش درآمد از اینستاگرام

فرض میکنیم زمینه فعالیت شما ارائه خدمات قطعات اسپرت خودرو است. به هر حال شما برای کسب درآمد از اینستاگرام خود، باید مشتری هایی داشته باشید. که محصولات یا خدمات ارائه شده در صفحه مجازی شما را بپذیرند و حاضر باشند برای آن پول پرداخت کنند؛ در واقع شما به فالوورهایی خاص نیاز دارید.

راهکارهای طلایی افزایش فالوور

شاید بارها از خود پرسیده باشید که چگونه میتوانم فالوورهای خود را افزایش دهم؟ شما برای افزایش فالوورها راهکارهای متفاوتی دارید. اما مهم ترین چیز این است که فالوورهای شما همان مشتریان احتمالی شما باشند. به عنوان مثال اگر شما ۲۰۰٫۰۰۰ فالوور داشته باشید که اصلا ماشین ندارند یا سن آنها زیر ۱۸ سال است یا افرادی هستند که علاقه ای به اسپرت کردن ماشین خود ندارند، آیا شما میتوانید از آنها درآمد کسب کنید؟

ما به شما یاد میدهیم چگونه افراد صحیح را بیابید:

۱  اگر میخواهید درآمد بگیرید لطفأ این اشتباه رایج را تکرار نکنید!!!

از همان ابتدا مرتبط با موضوع پیج خود فعالیتتان را آغاز کنید. مثلا یک اشتباه رایج این است که بخواهید فعالیت خود را از یک زمینه آسانتر مثل جوک شروع کنید و بخواهید بعد که تعداد فالوور های شما زیاد شد شروع به ارائه محصولات و خدمات خود در زمینه ی اسپرتینگ خودرو کنید. در این مثال درست است که فالوورهای شما زیاد شده ولی آنها کسانی اند که میخواستند جوک بخوانند و اینکه بخواهند در کنار جوک خواندن، ماشین خود را هم اسپرت کنند کاملا شانسی است و شما شانسی پولدار نمیشوید!!! پس فعالیت خود را از همان ابتدا در زمینه های نزدیک و مرتبط استارت بزنید. مثلا شما میتوانید با اشتراک عکس یا فیلم ماشین های اسپرت شروع کنید. حالا افرادی که شما را فالو میکنند کسانی اند که به اسپرت کردن ماشین علاقه دارند. پس از همان اول رفتید سراغ بازار هدف.

۲  فعال باشید

باید در پیج خود کاملا فعال باشید و هرروز مطالب جدید در اختیار مخاطبان خود قرار دهید. عکس های آنها را هم لایک کنید و کامنت بگذارید تا بیشتر دیده شوید. به کامنت هایی که برای شما میگذارند هم با حوصله جواب دهید. هر پیشنهاد، انتقاد یا گله و شکایتی را با روی باز بپذیرید. حتی مشتاقانه تر از زمانی که از شما تعریف و تمجید میکنند. مخاطبان خود را دوست داسته باشید. میتوانید یک علامت یا یک شعار اختصاصی داشته باشید و آنرا در همه ی عکس ها و مطالبی که به اشتراک میگذارید قرار دهید. اگر زمینه ای که انتخاب کرده اید را دوست داشته باشید، از این کارها لذت میبرید. در این قسمت ها شما به نبوغ نیاز دارید. هر راهکار جدید میتواند رشدی جدید را در پی داشته باشد.

۳  از # استفاده کنید

وقتی در زیر پست های خود از هشتگ(#) های معروف استفاده میکنید، درواقع این فرصت را فراهم میکنید که افرادی که این هشتگ ها را سرچ میکنند به راحتی شما را پیدا کنند.

مجموعه ای از هشتگ های مرتبط با پیج خود که احتمال میدهید مشتریان آنرا سرچ کنند، پیدا کنید. و آنرا در زیر پست های خود قرار دهید. برای پیدا کردن این هشتگ ها میتوانید از اطرافیان خود نیز کمک بگیرید. همچنین میتوانید هشتگ هایی را که حدس زده اید را در اینستاگرام خود سرچ کنید و هشتگ هایی که خود اینستاگرام پیشنهاد میدهد را هم مشاهده کنید. مثلا اگر شما #رینگ_اسپرت را سرچ کنید و وارد آن شوید، اینستاگرام در قسمت related به شما #پژو۲۰۶ ، #کفخواب ، #پنوماتیک و دیگر هشتگ های مرتبط را پیشنهاد میدهد. مجموعه ای از هشتگ های مرتبط با پیج و فعالیت خود را پیدا کرده و آنها را ذخیره کنید و در زیر تمام پست های خود کپی کنید تا کم کم مخاطبان به سمت شما هجوم بیاورند!

۴  چگونگی و نقش تگ کردن افراد در پیشرفت شما

شما همه ی مطالبتان را خودتان گردآوری نمکنید. بارها پیش می آید که مطالبی را از پیج های دیگر کپی میکنید. در این صورت حتما آنها را تگ(tag) کنید تا هم منبع را ذکر کرده باشید و مطالب را بی اجازه کپی نکرده باشید و هم مطالب شما با ذکر نام آن پیج ها به اشتراک گذاشته شده باشد. در این صورت دنبال کنندگان آن پیج ها شما را نیز خواهند شناخت و دنبال خواهند کرد.

وقتی شما مطالب مفید و غیر تکراری را به اشتراک میگذارید میتوانید از مخاطبان خود درخواست کنید که مطالب شما را با دوستان و آشنایان علاقه مند خود به اشتراک بگذارند. یا آنها را در کامنت ها تگ کنند. اینگونه شما باز هم معروف تر میشوید. این را به خاطر داشته باشید که اگر مطالب شما واقعا مفید باشد این اتفاق ناخودآگاه رخ میدهد.

۵  با این روش ساده روزی ۱۵۰ تا ۴۰۰ نفر شما را فالو میکنند!!!

افزایش فالوور

کسب درآمد از اینستاگرام همیشه رابطه تنگاتنگی با یک ایده یا راهکار ساده دارد. این راهکار خیلی جالب و کاربردی و بسیار ساده است و واقعا عالی جواب میدهد و وقت زیادی هم از شما نمیگیرد. ولی نتیجه ای که میگیرید واقعا قابل ملاحضه است. یک لیست از افراد و پیج هایی پیدا کنید که فعالیت آنها در حوزه ی فعالیت شماست سپس به لیست فالوور های آنها بروید و آنها را فالو کنید. یکی پس از دیگری…. معمولا ۵۰% آنها نیز شما را فالو میکنند. به همین سادگی!

در نظر داشته باشید که هربار تعداد خاصی از افراد را میتوانید فالو کنید و بعد به صورت موقت امکان فالو کردن از شما گرفته میشود. چند ساعت بعد که تعدادی از آن افراد درخواست فالوی شما را قبول یا رد کردند، دوباره شما امکان فالو کردن افراد را خواهید داشت. روزانه به این روش میتوانید تعداد زیادی فالوور کسب کنید. من خودم با این روش و با روزی فقط ۱۵ دقیقه وقت گذاشتن توانستم در یک ماه از حدود ۴۰۰۰ نفر بک بگیرم.

به این نکته هم توجه داشته باشید که بعد از مدتی که تعداد following های شما خیلی بیشتر از تعداد follower های شما شد، اینستاگرام مجددا توانایی فالو کردن را از شما میگیرد که با آنفالو کردن تعدادی از کاربران میتوانید مجددا کاربران جدید را فالو کنید. البته برای این کار نرم افزار های زیادی وجود دارد که میتوانید از آنها استفاده کنید. ولی حتما دقت کنید که نرم افزاری که انتخاب میکنید قابلیت های ذکرشده در بالا را داشته باشد و از همه مهمتر اینکه شما انتخاب کنید چه کسانی را فالو کند.

نکته کاربردی آخر

این مطالبی که گفتیم میتوانید در کسب درآمد از اینستاگرام شما و داشتن یک اکانت موفق نقش طلایی داشته باشد. حتی میتوانید با ارجاع دادن از اینستاگرام خود به سایت یا تلگرامتان و یا نوشتن آدرس، شماره یا ایمیلتان، درآمدتان را باز هم افزایش بدهید. اما این نکته را همیشه به خاطر داشته باشید که رضایت مشتری یعنی افزایش درآمد شما. باید بتوانید اعتماد افراد را به دست آورید.

راه طلایی کسب اعتماد، ارائه خدمات عالی و صداقت شماست. همچنین میتوانید نمونه کارهای برجسته ی خود یا نمادهای رضایتمندی مشتریان یا پیام های تشکر آنان را نیز در پست های خود قرار دهید تا مشتریان جدید آنها را ببینند و راحت تر اعتماد کنند.

با ما الگوشو…

نوشته شده در: تیم آموزشی ثروت آفرین / الگوشو www.olgoosho.com

 

 

درباره‌ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *